Loading...
Nasza Oferta 2018-05-29T19:50:07+00:00

Zajmujemy się każdym rodzajem strony internetowej. Bez względu czy jest to prosta wizytówka czy rozbudowany sklep mogą Państwo na nas liczyć. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybieranie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że strona będzie zawsze aktualna oraz odpowiednio zabezpieczona.

Klienci, którzy korzystają ze świadczonych przez nas usług mogą być pewni, że będą one najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie rozpoznanie problemów oraz ich rozwiązywanie. Możemy pracować zarówno zdalnie jak i u klienta. Powierzenie nam obsługi technicznej Państwa firmy jest również gwarancją bezpieczeństwa. Dbamy o aktualność systemów, na których Państwo pracują oraz na bierząco monitorujemy bezpieczeństwo sieci.

Są Państwo zainteresowani wdrożeniem nowych rozwiązań do firmy? Jesteśmy po to by pomóc. Dzięki doświadczeniu zdobytym podczas wielu wdrożeń wykonujemy je gwarantując najwyższą jakość oraz pełen profesjonalizm.

Od dnia 25.05.2018r. w Unii Europejskiej zaczęły obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Wiele firm nie wie jak prawidłowo przetwarzać dane, w sposób w jaki oczekuje tego ustawa. Mogą Państwo być pewni, że profesjonalnie wdrożymy wszystkie potrzebne technologie oraz przeszkolimy pracowników pod kątem przestrzegania nowego prawa.